В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2432

Безстопанствени кучета

Начало
15.05.2023
ID:
2432

Безстопанствени кучета

Подаден от: Кирил Диков

Място/адрес: ул."Никола Кръстев"

Описание: В района на портала на "Ганчев",печатница "Диков" и сладкарски цех "Амбелино" има глутница от няколко кучета, които нападат и плашат преминаващите по улицата


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 05.06.202314:11
    Уважаеми г-н Диков, сигналът е записан и при следващ улов ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни. Към настоящия момент община Асеновград все още няма одобрен бюджет, не разполага със свободни средства и не може да заяви извършване на улов и кастрация на безстопанствени кучета на територията на общината.
  • 17.05.202308:54
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали