В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2431

Асфалтиране

Начало
15.05.2023
ID:
2431

Опасна улична дупка

Подаден от: Любомир Иванов

Място/адрес: С.Лясково,ул.Кокиче и ул.Ангел Войвода-в началото

Описание: Уважаеми дами и господа,Преди около 36 месеца,ВиК-Асеновград направи ремонти ,като разкопа ,около 15кв.м.на ул.Кокиче,в центъра на селото и други 3-4кв м на ул.Ангел войвода-началото на улицата,след левия завой,при влизане в селото. Вече 3 години чакаме да се възстанови уличната настилка. В разкопаните място израснаха треви и храсти,а в мястото на ул.Кокиче е оставена да стърчи около 80см тръба,която може да направи много бели. Настояваме в скоро време двете места да бъдат асфалтирани,тъй като има опастност от ПТП


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 12.06.202300:19
    Уважаеми г-н Иванов, сигналът Ви е препратен по компетентост до ВиК - Пловдив, с копие до ВиК - Асеновград, както и до Михаела Господинова - кметски наместник на с. Лясково, за предприемане на съответните мерки и разрешаване на проблема, като щом получим отговор, ще Ви го препратим.
  • 15.05.202312:36
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали