В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2429

Опасна детска площадка на ул. Гоце Делчев

Начало
12.05.2023
ID:
2429

Опасна детска площадка

Подаден от: Мария Ботева

Място/адрес: 86 278 4230, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, сигнализирам ви за опасна детска площадка на ул. Гоце Делчев. Има няколко проблема: 1. Дъските, които опасват пясъчника са изгнили и счупени; 2 от болтовете по ъглите на пясъчника стърчат и са много опасни. Намирам този ремонт за особено спешен. 2. Едната от вратите е с липсващи прегради (вижда се на снимката). По цялата ограда има счупени преградни дъски. 3. Настилката на площадката е с повдигнати ръбове и спъва не само децата, но и нас родителите. На тази площадка всеки ден играят прохождащи деца, деца на 2, 3, 4 години и всеки ден някой пада и се удря. 4. Пързалката е в лошо състояние: отчупен е парапетът при качване по стъбичките; по средата на самата пързалка има 2 дървени полукръга, които не са добре направени и дерат ръцете на спускащите се деца. Моля ви ремонтирайте


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 04.08.202310:46
    Здравейте, уведомяваме Ви, че дървените и опасни елементи от пясъчника са своевременно отстранени. Детската площадка се нуждае от основен ремонт, като същия ще се предложи за изпълнение в инвестиционната програма 2023 г на община Асеновград.
  • 15.05.202312:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали