В процес 61 Приключени 2546

Сигнал №2428

Бездомни болни умиращи кучета

Начало
12.05.2023
ID:
2428

Безстопанствени кучета

Подаден от: мария Щърбанова

Място/адрес: Асеновград / Asenovgrad

Описание: Чакам още отговор на сигнал за болни кученца до Тритон клуба. Кученцата умират всеки ден по едно , вече има умрели 2 , болни са и 3 от големите.Колко време трябва да чакам адекватно решение на пробелама, кога ще се размърдате да си приберете необработените кучета по улицата, които се водят на Общината.Случая е спешен, а вие за 5 дни нямате решение .Ще сезирам прокуратура и медии ,заради вашето безхаберие и нехуманно отношение към гръбночни живитни които са отговорност на ВАС-Община Асеновград и со заложени в законо за Защита на животните!!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.05.202312:16
    Уважаема г-жо Щърбанова, сигналът е записан. При следващ улов ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни. Към настоящия момент община Асеновград все още няма одобрен бюджет, не разполага със свободни средства, поради което не може да заяви извършване на улов и кастрация на безстопанствени кучета на територията на общината.

Всички видове сигнали