В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2427

Кучета

Начало
10.05.2023
ID:
2427

Безстопанствени кучета

Подаден от: Мария Чакърова

Място/адрес: ЖП Гара Асеновград

Описание: Здравейте! Нови и нови кучета в района между пазара и жп гарата. Част от тях без марки на ушите. Разлика дали са маркирани или не няма, еднакво неприятна е срещата с тях рано сутрин или късно вечер.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.05.202301:25
    Уважаема г-жо Чакърова, сигналът е записан и при следващ улов ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни. Към настоящия момент община Асеновград все още няма одобрен бюджет, не разполага със свободни средства и не може да заяви извършване на улов и кастрация на безстопанствени кучета на територията на общината.
  • 11.05.202315:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали