В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2426

Младежки хълм

Начало
09.05.2023
ID:
2426

Предложение

Подаден от: Даниела Дерменджиева

Място/адрес: Парк на Историческия музей

Описание: Здравейте, Това е по-скоро молба, отколкото сигнал. Моля заемете се сериозно и окосете и напръскайте също парка на историческия музей/младежкия хълм, понеже всички треви и храсти са пораснали ужасно високи, а доста хора с деца, ученици и хора с домашни любимци се разхождат тук. Мястото е прекрасно и трябва да се поддържа.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.06.202314:51
    Уважаема г-жо Дерменджиева, посочените от Вас общински зелени площи са включени в графика за косене, но поради неблагоприятните климатични условия все още не са окосени, уверяваме Ви, че площите ще бъдат окосени в най кратък срок.
  • 09.05.202321:35
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали