В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2425

НЕРАБОТЕЩО УЛИЧНО ОСВЕТЛЕНИЕ СРЕЩУ ДЕТСКА ГРАДИНА ''СЛЪНЦЕ''

Начало
09.05.2023
ID:
2425

Неработещо улично осветление

Подаден от: Десислава

Място/адрес: ул. Хан Аспарух 27

Описание: НЕ РАБОТИ УЛИЧНОТО ОСВЕТЛЕНИЕ СРЕЩУ ДГ''СЛЪНЦЕ'', ПО-ТОЧЕН АДРЕС УЛ. ХАН АСПАРУХ 27 И 29. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ПРИЕМАНЕТО НА СИГНАЛА!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител