В процес 122 Приключени 2215

Сигнал №2424

Бездомни малки кученца- нужда от спешна помощ

Начало
09.05.2023
ID:
2424

Безстопанствени кучета

Подаден от: мария стефанова

Място/адрес: Асеновград / Asenovgrad

Описание: Пускам втори път сигнал за бездомни 4 малки кученца намиращи се до Тритор клуба в Асеновград.Кученцата са болни и имат спешна нужда от ветеринарно медицинска помощ. С тях има още 3 кучета по- големи които също проявават признаци на болест и все още не са уловени и кастрирани както бяхте обещали.За по- бързи и адекватни действия изпращам и сигнал на горещия телефон ва БАБХ.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.05.202312:13
    Уважаема г-жо Стефанова, сигналът е записан. При следващ улов ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни. Към настоящия момент община Асеновград все още няма одобрен бюджет, не разполага със свободни средства, поради което не може да заяви извършване на улов и кастрация на безстопанствени кучета на територията на общината.
  • 09.05.202312:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали