В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2422

Неправилно работещ светофар

Начало
08.05.2023
ID:
2422

Неработещ светофар

Подаден от: Ивелина Симонова

Място/адрес: бул. „България“ 40, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Когато светофара свети червено , лъжливо включва и жълтата светлина.Така някои шофьори се подлъгват и потеглят ,смятайки,че ще светне зелена светлина. А това не се случва! Ставала съм многократен свидетел на опасни ситуации.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител