В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №2421

Запушена чешма

Начало
08.05.2023
ID:
2421

Теч на вода

Подаден от: Александър Николов

Място/адрес: Махала Чинара. ул Захари Зограф и ул Крива

Описание: Моля да бъде поправена чешмата на махала Чинара понеже е запушена от доста години. Трябва да се отпушат тръбите.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител