В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2420

Градски транспорт

Начало
07.05.2023
ID:
2420

Предложение

Подаден от: Лина Пехливанова

Място/адрес: Асеновград

Описание: Здравейте, Във връзка с проблемите на градския транспорт в Асеновград Имам следното предложение: На града са достатъни 2/две/ транспортни линии.Двете да тръгват от кв.Долни Воден .Първата да минава през общ.пазар към кв.Изток.Втората да минава през моста до у-ще"Хр.Ботев",болницата и индустриалната зона,като в съботни дни минава през новия гробищен парк. Мисля,че така ще се обслужат повече райони в града,граждани и ученици. Оставам с надежда за по-добър транспорт в града ни.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител