В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №242

Пансион за отглеждане на коне

Начало
16.06.2020
ID:
242

Друго

Място/адрес: Офис на ЕКОНТ ул.Христо Ботев3

Описание: Отново се обръщам към общината ,че се отглеждат коне на открито в двора на имот на ул Черни връх 11 . Смрад, мръсотия обратната им вода тече по улицата. Със затоплянето на времето миризмата става нетърпима,а по цяла нощ конете тропат цвилят..Никой не взема под внимание ужасът ,в който живеем всички наоколо ,въпреки че е подаван сигнал.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 10.08.202011:23
    Уважаема г-жо Гудалова, извършени са многократни проверки. Установено е, че животните вече не са на посочения адрес. Собственикът има регистрирано според закона лично стопанство. В момента животните са в отведени в село Червен.
  • 09.07.202014:29
    Уважаем г-жо Гудалова, информираме Ви, че веднага след подаването на сигнала служители на отдел „Екология и околна среда“ към община Асеновград извършиха проверка на място. Установено е, че на улица „Черни Връх“ №11 в частен имот се отглеждат селскостопански животни. Собственикът е уведомен писмено да се яви в 7-дневен срок в община Асеновград и да представи необходимите документи за регистрация на животновъден обект на територията на града. При неспазване ще бъдат предприети мерки по налагане на административни санкции.
  • 17.06.202009:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали