В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2419

Опасно кръстовище

Начало
05.05.2023
ID:
2419

Неработещ светофар

Подаден от: Надежда Георгиева

Място/адрес: Кв.ДолниВоден ул Драва 60

Описание: Новата сфетофарна уредба на кръстовището в близост до Кауфланд едновременно забранява и разрешава завиване на дясно в посока Асеновград. Това създава объркване и е предпоставка за произшествия. Мисля, че е необходима промяна.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител