В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2418

Светофарна уребда

Начало
04.05.2023
ID:
2418

Неработещ светофар

Подаден от: Мария Попова

Място/адрес: Гр.Асеновглад,ул. "Райна Княгиня" 1

Описание: Новата светофарна уредба на кръстовището към кв. Запад предпоставя настъпването на инциденти. В повечето случаи колите, правещи ляв завой към квартала, остават по средата на кръстовището . Освен това е доста объркващо кога може да преминеш и кога трябва да изчакаш идващите от Пловдив. Моля да обърнете внимание !


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 07.05.202319:18
    Уважаема г-жо Попова, на 06.05.23 г. беше осъществена проверка по Вашия сигнал. Извърши се продължително контролно наблюдение на светофарната уредба. Установено е, че същата функционира коректно.
  • 05.05.202306:35
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали