В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2417

КОНТЕЙНЕРА ЗА БОКЛУК ДО ЧЕШМАТА НА "СВЕТА ВАРВАРА" СЕ ИЗХВЪРЛЯ 2 ПЪТИ В СЕДМИЦАТА

Начало
04.05.2023
ID:
2417

Отпадъци/почистване

Подаден от: Петя

Място/адрес: ул. „Преслав“ 44, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте. Моля да бъде поискано обяснение от почистваща фирма: ЗАЩО КОНТЕЙНЕРА ДО ЧЕШМАТА на "СВЕТА ВАРВАРА"(Преслав 56) НЕ СЕ ИЗХВЪРЛЯ РЕДОВНО! ВСЯКА СЕДМИЦА ОТ СРЯДА/ЧЕТВЪРТЪК СМЕ ЗАРИНАТИ В БОКЛУЦИ КОИТО СЕ СЪБИРАТ ЧАК В ПОНЕДЕЛНИК!!! Тоест в петък, събота и неделя НИКОЙ НЕ ПОЧИСТВА КОНТЕЙНЕРА!!!! НЕ Е ЛОША ИДЕЯ НА ТОВА МЯСТО ДА СЕ ПОСТАВИ ОЩЕ ЕДИН КОНТЕЙНЕР, ТЪЙ КАТО ТОЗИ Е НЕДОСТАТЪЧЕН ЗА ТОЗИ РАЙОН! Снимките показват какво е положението 3 дни ПРЕДИ да бъде събран боклука!!! Работниците НЕ събират боклука оставен на земята, който след това бива поставен от хората, живеещи наоколо в контейнера и автоматично отново напълнен от стария, невзет боклук!!!!!!! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА СЪДЕЙСТВИЕТО! ОЧАКВАМЕ РАЗРЕШАВАНЕ НА ПРОБЛЕМА! АКО НЕ, ТО ЩЕ ВЗЕМЕМ ЧАС ЗА СРЕЩА С КМЕТА НА


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител