В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2416

Пропадане на асфалта

Начало
03.05.2023
ID:
2416

Опасна улична дупка

Подаден от: Адриан

Място/адрес: булевард България 106, 4230 Асеновград, България

Описание: На околовръстния път точно преди прелеза на Калцит има опасно пропадане на пътя. Подобна дупка има и близо до склада на Сомато Трейд и вулканизатора(ул.Катунско шосе 29)


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 18.05.202301:14
    Здравейте! Околовръстен път, в участъка от прелез на "Калцит" до моста, има констатирани много неравности, които могат да бъдат отстранени само чрез преасфалтиране на участъците. В участъка на околовръстен път, от моста до месокомбината, има пропадане, напречно на уличното платно, което може да се отстрани само чрез преасфалтиране. Други две зони са за топли кръпки, които са възложени и до 7 дни ще бъдат изпълнени. Има участък, който е за изпълнение по системата „Печматик“, който също е възложен за изпълнение и до 10 дни ще бъде изпълнен в този участък. Към момента са възложени за изпълнение на текущи ремонти топли кръпки и такива, по системата „Печматик“, по основните улици на града, както и по основните улици в кв. "Изток", кв. "Запад" и зоната около МБАЛ – Асеновград. След проверка по изпълненото и при наличие на финансови средства, ще се пристъпи към преасфалтиране на по-големи участъци, при които деформациите по уличното платно не могат да се преодолеят чрез локално изкърпване.
  • 04.05.202303:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали