В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2415

Промяна движение на еднопосочна улица

Начало
03.05.2023
ID:
2415

Друго

Място/адрес: Асеновград

Описание: Искам да дам предложение да се отмени еднопосочното движение по улица "Княз Александър Батенберг", в участъка между улиците "Христо Ботев" до ул. "Капитан Андреев". Става дума за павираната стръмна улица от конската чешма, посока Бадалема. След направения страхотен ремонт, улицата е достатъчно широка за разминаване на две коли, а който не смее може да изчака, а в продължението улицата е достатъчно широка и спокойно се разминават автомобилите. Това ще улесни и тези които слизат от Палеонтологичният музей (новия квартал над Бадалема) и искат да отидат към ул "Христо Ботев" (конската чешма). Сега за да направят това се връщат назад почти до Гривата и после обратно по ул. "Оборище" за да идат до ул. "Христо Ботев" (конската чешма) . Благодаря ви.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител