В процес 61 Приключени 2546

Сигнал №2414

Незаконни легнали полицай

Начало
03.05.2023
ID:
2414

Друго

Място/адрес: ул. „Сини връх“ 41, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: На ул.Сини връх между номерата 42-39 бяха поставени две бабунки от жителите на улицата...Интересувам се до колко са законни понеже са доста високи и необозначени.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.01.202415:47
    Здравейте! Извършена е проверка. Установено е, че в общинската администрация на Асеновград не са постъпвали искания за поставяне на изкуствени неравности на ул. "Сини връх". Ще бъдат предприети последващи действия.
  • 12.06.202300:04
    Здравейте, ще бъде извършен оглед на място от съответните служители на общинска администрация.
  • 04.05.202303:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали