В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №2413

Неработещо улично осветление

Начало
02.05.2023
ID:
2413

Неработещо улично осветление

Подаден от: Анелия Димова

Място/адрес: Кв. Изток , бл. 2

Описание: Здравейте! Уличното осветление пред бл. 2 на жк. Изток, не работи от няколко дни! Моля, за отстраняване на проблема! Благодарим!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител