В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2411

Велоалея

Начало
02.05.2023
ID:
2411

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Христина Тоскова

Място/адрес: ул. Гоце Делчев 1

Описание: Има паднал знак за обозначеие на велоалеята в близост от автомивката зад училище "Княз Борис l" Също така в непосредствена близост до падналият знак има непочистени бетонни конуси, оставени в градинката и стоят захвърлени от началото на играждането на самата велоалея.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител