В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №241

Опасна детска площадка

Начало
16.06.2020
ID:
241

Опасна детска площадка

Подаден от: Атанаска Маткова

Място/адрес: Градски Парк, ул. „Стара планина“ 5, 4230 Градски, Асеновград, България

Описание: Втората детска площадка в градски парк, до Лятното кино е със счупени съоръжения и непочистена, които са опасни за децата!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.10.202016:12
    Уважаема г-жо Маткова, уведомяваме Ви, че детската площадка вече е отремонтирана и може да бъде ползвана.
  • 09.07.202014:49
    Уважаема г-жо Маткова, в допълнение към отговора, изпратен до Вас към този сигнал на 01.07.20 г., Ви уведомяваме, че общинска администрация организира почистване на градските паркове в дните от понеделник до петък. Поддържат се и зелени площи и детски площадки и периодично се подменят счупени детски съоръжения, пейки и кошчета. Ще бъде възложено на фирмата по поддръжка да подмени или ремонтира описаните в сигнала Ви счупени елементи, а на лица, полагащи обществено полезен труд – да поддържат парка и детската площадка чисти. Задължение и на самите граждани е да опазват елементите от градската среда от повреди и замърсявания.
  • 01.07.202015:14
    Уважаема г-жо Маткова, до края на месец юли 2020 г. ще бъде направена проверка на място за необходимите ремонтни дейности и ще бъде извършено възлагането им.
  • 16.06.202015:00
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали