В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2409

Неокосена зелена площ

Начало
29.04.2023
ID:
2409

Друго

Подаден от: Ерай Ерай

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“ 3, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Неокосена зелена площ! Кога ще бъдат окосени? Вместо да бъдат окосени и поддържани с хубави цветя! Това е състоянието им.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител