В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2408

Куче в беда

Начало
28.04.2023
ID:
2408

Друго

Подаден от: Лидия Чукова

Място/адрес: Ул. Христо Ботев

Описание: Куче, вероятно натровено, трябва спешно да бъде заведено в Заравет -Асеновград!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.05.202301:06
    Уважаема г-жо Чукова, незабавно след получаването на сигнала Ви, служители на отдел "Екология и околна среда" към община Асеновград извършиха проверка на място. Към момента на проверката не се установи наличие на болно животно на указаното място.
  • 28.04.202312:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали