В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2400

Тотално разбит тротоар на оживена улица

Начало
27.04.2023
ID:
2400

Неработещо улично осветление

Подаден от: Д. Тахтакова

Място/адрес: ул. „Персенк“ 4, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Разбит тротоар до магазина срещу входа на ресторант Чинара. Невъзможно е преминаването на пешеходци. Майки с колички и бебета слизат на улицата която е с натоварено движение на пътното платно.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 04.08.202311:35
    Здравейте, уведомяваме Ви, че се извършва ремонт на инфраструктурата в този участък на тротоара. Предвиден е ремонт, който ще се осъществи след подмяната на елементите на инженерната инфраструктура.
  • 18.05.202301:05
    Уважаема г-жо Тахтакова, обектът ще бъде възложен на фирмата изпълнител на 19.05.23 г.
  • 28.04.202310:27
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали