В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №240

Главен път

Начало
16.06.2020
ID:
240

Пропаднал път

Подаден от: Ивелина Авкова

Място/адрес: ул.свети кирик 32

Описание: Здравейте!Искам да попитам дали главният път на кв.Горно воден ще бъде ремонтиран скоро.Става въпрос за ул."Свети Кирик".В началото на годината разкопаха сменяха тръби и така си остана.Всеки ден става все по-трудно прибирането на автомобилите до тротоара или двора.Разминаването на колите също е проблем ,за да се направи място на идваща отдолу кола отиваш в храстите.Изпочупихме и изподрахме си колите заради несвършена от някого работа.Моля,за съдействие.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 02.10.202013:10
    Уважаема г-жо Авкова, ремонтът на улицата е завършен.
  • 02.10.202013:07
    Уважаема г-жо Авкова, ремонтът на улицата е завършен.
  • 15.09.202017:17
    Уважаема г-жо Авкова, строително-ремонтните дейности на обекта вече стартираха.
  • 18.08.202010:32
    Уважаема г-жо Авкова, вече е избран изпълнител. В момента тече срокът за обжалване, след изтичането на който предстои да започнат строително-ремонтните дейности.
  • 09.07.202014:55
    Уважаема г-жо Авкова, възстановяването на асфалтовата настилка ще бъде възложено към текущия ремонт за 2020 г.
  • 16.06.202011:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали