В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2398

Обърнат контейнер за отпадъци

Начало
27.04.2023
ID:
2398

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. „Искра“ 9, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Фирмата за събиране на отпадъци си изкривиха контейнера, който се намира срещу къщата на Искра 9. След като видяха, че няма как да го движат и почистват решиха да го обърнат на обратно за да не си изхвърляме отпадъците в него. Предположих, че ще бъде сменен, но уви вече една седмица няма нов контейнер. Моля контейнерът да бъде сменен. Твърде много домакинства а контейнери за отпадъци са малко, а вече и далече.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител