В процес 61 Приключени 2546

Сигнал №2396

Разделно събиране на отпадъци

Начало
27.04.2023
ID:
2396

Отпадъци/почистване

Подаден от: Емилия Карагеоргиева

Място/адрес: Ул. Генерал Дандевил 40 Асеновград

Описание: Здравейте, Жълтият контейнер е прпълен с отпадъци на ул. Генерал Дандевил 40. Не е събиран повече от 4 седмици. Моля за Вашето съдействие!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 04.05.202301:53
    Уважаема г-жо Карагеоргиева, обслужването на контейнерите за разделно събиране на отпадъци се извършва по предварително обявен на интернет страницата на община Асеновград график, като датите за април бяха следните: 03.04.23 г. (понеделник); 04.04.23 г. (вторник); 05.04.23 г. (сряда); 17.04.23 г. (понеделник); 18.04.23 г. (вторник); 19.04.23 г. (сряда). Контейнерът ще бъде обслужен отново през месец май.
  • 27.04.202311:48
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали