В процес 61 Приключени 2546

Сигнал №2395

Липсващо осветление

Начало
25.04.2023
ID:
2395

Неработещо улично осветление

Подаден от: Shener Ramadan

Място/адрес: Ул. Панайот Сребров

Описание: Липсва улично осветление. Улицата е пълен мрак, хората се притесняват да излезнат нощем.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител