В процес 61 Приключени 2546

Сигнал №2394

Липсващо осветление

Начало
25.04.2023
ID:
2394

Неработещо улично осветление

Подаден от: Shener Ramadan

Място/адрес: Радецки

Описание: Липсва осветление от години. След номер 12 няма никакво осветление.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 01.08.202312:16
    Здравейте, уведомяваме Ви, че по протежението на ул. „Радецки“ са правени многократни опити за отстраняване на проблема. Поради ежедневното паркиране на автомобили в близост до стълбовете на лампите се ограничава достъпът на техниката. Извършват се ежедневни проверки на място и при осигурена възможност фирмата ще поправи аварията и осветлението ще бъде възстановено.
  • 26.04.202301:43
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали