В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2390

Изпразване на контейнер за отпадъци

Начало
25.04.2023
ID:
2390

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Втората чешма преди Асеновата крепост по пътя

Описание: Контейнерът е препълнен, ако скоро не се изпразни, боклукът ще бъде навсякъде и ще се превърне в поредното сметище. За съжаление, платформата не ми позволява да кача снимката колко е пълна самата лодка, защото файлът е голям. Моля, да обърнете внимание на случая. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 25.04.202315:48
    Уважаема г-жо Стойчева, Вашия сигнал е пренасочен към обслужваща фирма, с която община Асеновград има сключен договор, за предприемане на действия, от тяхна страна. За повторно възникнали въпроси може да се обърнете на тел. 0331 20 304.
  • 25.04.202310:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали