В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №239

Неработещо улично осветление

Начало
15.06.2020
ID:
239

Неработещо улично осветление

Подаден от: Иван Димитров

Място/адрес: ул. Генерал Данаил Николаев 7

Описание: Неработещо улично осветление. ул. Генерал Данаил Николаев 7 Тази улица се намира в новия квартал дето беше черният стадион на широкото платно. Много хора бъркат адреса с улица. Генерал Дандевил Този магазин за строителни работи е до нас. Явно има няколко адреса тази улица. Кивстрой ООД улица Княгиня Евдокия 4230 Център, Асеновград


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител