В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2388

Страх от бездействие

Начало
20.04.2023
ID:
2388

Незаконно строителство

Подаден от: Георги Маринов

Място/адрес: Асеновград, кв. Долни воден, ул.Драва 4а

Описание: Уважаеми г-н Кмете, моля за вашата намеса , тъй като администрацията , на която Вие сте дали права да следи за незаконно строителство бездейства. До като тече проверка по нашите два сигнала, цялата къща вече е премахната. Ако другата част от сграда се срути и има пострадали, кой ще носи отговорност? Нашите предходни сигнали още се работят от някой специалист, който просто трябва да отиде до строежа!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 27.06.202312:01
    Уважаеми г-н Маринов, издадено е разрешение за строеж на Фатма Парафит и Мурад Парафит, потвърдено от Върховен административен съд (ВАС), към момента строителството е спряно от община Асеновград.
  • 20.04.202313:14
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали