В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №2387

Изхвърлени кучета

Начало
19.04.2023
ID:
2387

Безстопанствени кучета

Подаден от: мария Щърбанова

Място/адрес: георги ангелов

Описание: До Тритон клуба в Асеновград има изхвърлени 4 малки кученца, с 3 други по- големи.Кученцата са около 2 месеца , а другите по -големи.Едното от по -големите вчера се появи с огнестрелна рана в областа на муцуната и се нуждае спешно от лечение.Моля да се приберат и да се кастрират и лекуват , защото мястото им не е там.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител