В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2386

Подкастряне на дървета

Начало
19.04.2023
ID:
2386

Друго

Подаден от: Мирослава Маринска

Място/адрес: Асеновград, ул. "Гоце Делчев" 49

Описание: Пиша Ви повторно във връзка с подаден от мен сигнал с № 2235/21.02.2023г. за необходимостта от санитарно почистване на дървета, намиращи се на ул. "Гоце Делчев" №49, и получен от Ваша страна отговор от 19.03.2023г., че "...сигналът е записан и е предаден на фирмата изпълнител, с която община Асеновград има сключен договор за изпълнение." Към момента все още не са извършени дейности по подрязване на дърветата. Моля за информация относно предприетите действия и очакван срок на изпълнение. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 25.04.202316:23
    Уважаема г-жо Маринска, към настоящия момент действията по подкастряне и премахване на дървета е прекратена и ще продължи през следващия есенно–зимен период, след като листата на дърветата окапят.
  • 20.04.202313:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали