В процес 60 Приключени 2530

Сигнал №2384

Тормоз над домашен любимец

Начало
19.04.2023
ID:
2384

Друго

Подаден от: Мартин

Място/адрес: ул. Пирин 8

Описание: Системен тормоз и побой над куче. Стопанинът не храни и не чисти на животното. Подавам сигнал за трети път!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.05.202302:13
    Здравейте! Във връзка с подадения от Вас сигнал, се извършват неколкократни проверки на място. От извършените проверки не се установи тормоз и отглеждане на животното в нехигиенични условия.
  • 19.04.202311:46
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали