В процес 61 Приключени 2546

Сигнал №2383

Бездомно куче с новородени

Начало
18.04.2023
ID:
2383

Безстопанствени кучета

Подаден от: Младен здравчев

Място/адрес: Пред стопанския двор на село Боянци

Описание: Бездомно женско, не кастрирано с новородени


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.05.202302:17
    Уважаеми г-н Здравчев, при следващ улов женското куче с малките кучета ще бъдат уловени, обезпаразитени и ваксинирани, в зависимост от възрастта на малките, а женското куче ще бъде кастрирано.
  • 19.04.202310:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали