В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2381

Тревни площи в квартал "Запад" - окосяване и пръскане против кърлжеи

Начало
18.04.2023
ID:
2381

Друго

Място/адрес: Асеновград, квартал "Запад"

Описание: Здравейте! Моля да обърнете спешно внимание и да се предприемат действия по окосяване на тревните пощи из ц е л и я квартал "Запад". Тревата вече е с размер на места 50 см, кърлежите са масово явление, не е безопасно, както за възрастни и деца, така и за домашни любимци. Необходимо е да се вземат навременни мерки - първо окосяване и почистване на тревата и в период, в който не се очаква да вали дъжд - да се напръска срещу кърлежи.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител