В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2379

Неработещ светофар

Начало
17.04.2023
ID:
2379

Неработещ светофар

Подаден от: Ангел

Място/адрес: бул. „България“ 33, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Некоректно работещ светофар от ул . Велико Търново посока гарата !!!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител