В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2378

Детска площадка Джордж махала

Начало
16.04.2023
ID:
2378

Опасна детска площадка

Подаден от: Антония

Място/адрес: Офис на Спиди, ул.Гоце Делчев 93-95

Описание: Прилагам снимка мисля че няма нужда от коментар.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител