В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №2377

Липсващо асфалтово покритие

Начало
16.04.2023
ID:
2377

Пропаднал път

Място/адрес: Кв. Изток, блок 6 ,7, 8

Описание: Липсващо асфалтово покритие и пропаднал път, затрудняващи автомобилното дрижение.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 19.04.202308:05
    Здравейте! При извършен оглед на място е установено, че настилката в междублоково пространство е бетонова, като са изпълнявани кръпки от асфалт през годините. Бетоновата настилка е в много лошо състояние. За изпълнение на достъпа до гаражите и блоковете в този участък следва да се направи предложение за Инвестиционната програма. В случай, че бъде прието предложението за основен ремонт на улицата, ще се пристъпи към действия по избор на изпълнител и съответно - към реализиране на ремонта.
  • 18.04.202309:56
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали