В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2376

Улично осветление

Начало
15.04.2023
ID:
2376

Неработещо улично осветление

Подаден от: Angel Stoev

Място/адрес: Неофит рилски 4

Описание: Късно включва Същото е положението на радецки 10 Тъй като там живее и баба ми и често пребивам вечерта.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител