В процес 61 Приключени 2546

Сигнал №2374

Бедстващо бездомно куче

Начало
14.04.2023
ID:
2374

Безстопанствени кучета

Подаден от: Даниела Дерменджиева

Място/адрес: кв.Запад

Описание: Здравейте! Искам да съобщя за бедстващо куче със счупен крак и голям оток намиращо се в кв. Запад в изоставения строеж до детската градина. Моля ви помогнете! Кучето се нуждае от ортопедична операция.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.04.202315:50
    Уважаема г-жо Дерменджиева, във връзка с Ваш сигнал, подаден на 14.04.23 г., и последващите действия, които сте предприели за лечение на бедстващото безстопанствено куче, общинска администрация Ви изказва искрената си благодарност за грижите и всеотдайността към бездомното животно! Към настоящия момент, поради липса на държавен бюджет, община Асеновград няма одобрен общински бюджет и не разполага със средства, с които да поеме или да подпомогне лечението на животното.
  • 18.04.202309:55
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали