В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2371

Пропаднал път

Начало
13.04.2023
ID:
2371

Пропаднал път

Място/адрес: Кв. Изток ул.Гонда Вода 7В

Описание: Пропаднал път. Липсваща пътна настилка. Липсваща дъждовна канализация и отводняване на дъждовни води. Кога се очаква да се предприемат нужните действия от страна на общината. Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 19.04.202308:04
    Здравейте! Обектът следва да бъде включен в Инвестиционната програма. В случай, че бъде прието предложението за основен ремонт на посочената улица, ще се пристъпи към действия по избор на изпълнител и съответно - към реализирането на ремонта.
  • 18.04.202309:53
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали