В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №237

Неработещо улично осветление

Начало
14.06.2020
ID:
237

Неработещо улично осветление

Подаден от: Емил Топалов

Място/адрес: Кв.Баделема м/у бл.11 и бл.12

Описание: Преди два месеца подадох сигнал за същия проблем- неработещо осветление между 11 и 12 бл в кв. Баделема. След около 3 седмици чакане беше оправено , но за съжаление се оказа ,че работи по-малко дни от колкото чакахме да го оправят и съответно от седмици пак е неизправно . Сигналите за този уличен стълб за чести - явно има причина и проблем .нека се оправи веднъж като хората.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.06.202016:34
    Уважаеми г-н Топалов, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем в осветителната система междуу блоковете №11 и №12 в квартал „Баделема“.
  • 16.06.202011:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали