В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №2366

Опасна детска катерушка

Начало
09.04.2023
ID:
2366

Опасна детска площадка

Място/адрес: Ул,,Мургаш"

Описание: Част от катерушката на детската площадка е демонтирана и в сегашното си състояние е опасна за децата. Детската площадка понякога се посещава от малките палавници без техните родители. Опасността е голяма! Вземете незабавни мерки. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител