В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2365

Опасна дупка

Начало
09.04.2023
ID:
2365

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Никола

Място/адрес: Канала за вода зад Новия пазар

Описание: Канала за вода, който се намира зад Новия пазар има дупка колкото да падне дете или възрастен човек да му пропадне крака. Дупката се намира на 1м от велоалеята и е особенно опасна за деца. Сложих плочка отгоре, но дупката трябва да се затвори.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 04.10.202309:12
    Здравейте, уведомяваме Ви, че беше извършено възстановяване на нарушеното покритие на довеждащия канал на две места в участъка до Новия пазар и преди входа за плувния басейн.
  • 18.05.202300:51
    Здравейте! Обектът ще бъде възложен на фирмата изпълнител на 19.05.23 г.
  • 10.04.202308:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали