В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2364

Опасна дупка

Начало
09.04.2023
ID:
2364

Опасна улична дупка

Подаден от: Жаклина Планич

Място/адрес: Ул. " Отец Паисий" зад входа на училището

Описание: Здравейте! Искам да съобщя за опасна дупка на ул. " Отец Паисий" зад входа на училището. Може да пострада някои. Моля да вземете необходимите мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител