В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2362

Огромна дупка на ул Отец Паисий

Начало
09.04.2023
ID:
2362

Опасна улична дупка

Подаден от: Атанас Енков

Място/адрес: ул. „Матей Преображенски“ 3, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Огромна дупка и пропадане на пътната настилка, някоя кола може да пропадне вътре или недай си боже някое дете.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 18.05.202300:47
    Уважаеми г-н Енков, в посочения участък е имало ВиК - авария, която е била отстранена веднага. Дружеството е уведомено писмено, че трябва да бъде възстановена асфалтовата настилка.
  • 10.04.202308:10
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали