В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №236

Проблем с уличното осветление.

Начало
11.06.2020
ID:
236

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Княгиня Евдокия“ 14Г, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! От 10 дни уличното осветление на кръстовището на ул. Княгиня Евдокия и ул.Славянска


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 22.06.202016:37
    Здравейте, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем в осветителната система на кръстовището между улиците „Княгиня Евдокия “ и „Славянска“.
  • 11.06.202009:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали