В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2358

Увеличете паяка

Начало
08.04.2023
ID:
2358

Предложение

Подаден от: Марио

Място/адрес: ул. „Васил Априлов“ 11, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Добро утро Пиша, за да предложа възможността тя да бъде увеличена и може би всеки ден паякът и полицаите да сложат за колите паркирани незаконно ганаше, да обикалят в центъра и в други райони на Асеновград, защото е много полезно и дори по празниците, да се опитат да направят ред. Благодарим ви


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител